Organizacja

KONCEPCJA

Praca dla Państwa, to przede wszystkim kreacja i projektowanie idealnej uroczystości ślubnej. Tworzymy, zatem dla Państwa koncepcję w oparciu o nowe trendy, proponujemy temat przewodni, dobieramy kolorystykę, wybieramy atrakcje pasujące do charakteru przyjęcia, dbamy o detale, które dopełniają całość projektu.

WYBÓR LOKALIZACJI

W odniesieniu do Państwa oczekiwań, oferujemy Państwu obiekty zlokalizowane na terenie całej Polski, zapewniające wysoki standard obsługi, wyróżniające się spójnym stylem oraz ładnym otoczeniem. Organizujemy spotkania z managerami wyselekcjonowanych obiektów. Kiedy zdecydują się Państwo na dany lokal, weryfikujemy warunki umowy, pomagamy przy wyborze menu oraz opracowujemy ustawienie sali.

OPRACOWANIE BUDŻETU

Racjonalne planowanie wydatków to niewątpliwy benefit współpracy z Perfect Day. Budżet weselny przygotowany dla Państwa, obejmuje wszelkie koszty usług związanych z organizacją ślubu i wesela, terminy płatności dla podwykonawców, oraz rozliczenia finansowe pomiędzy Państwem, nami, a podwykonawcami. Tabela budżetowa jest systematycznie aktualizowana i przesyłana do Państwa wiadomości.

NAJLEPSZA MUZYKA

Po wyborze miejsca, rozpoczynamy dalsze prace organizacyjne. W pierwszej kolejności dobieramy najlepszy, profesjonalny zespół muzyczny lub DJ-a, który zapewni wyśmienitą zabawę na parkiecie. Przedstawiamy propozycje zespołów, prezentując Państwu pliki video oraz MP3. Następnie organizujemy przesłuchanie czy też spotkanie z zespołem, a po podjęciu przez Państwa decyzji, weryfikujemy warunki umowy.

ORGANIZACJA – DOBÓR PODWYKONAWCÓW

Jako doświadczone konsultantki, pracujemy z najlepszymi podwykonawcami w branży ślubnej. Polecamy Państwu nielimitowaną ilość usługodawców z danej dziedziny. Znamy specyfikę pracy poszczególnych firm, dlatego oferowany przez nas wachlarz podwykonawców jest starannie przemyślany.

BIEŻĄCA OBSŁUGA

Naszym Klientom regularnie zapewniamy informacje o postępach prac, spotykamy się, omawiamy szczegóły uroczystości, proponujemy rozwiązania, służymy radą. W trosce o Państwa czas, większość ustaleń odbywa się drogą elektroniczną lub telefoniczną, jednakże miło jest nam gościć Państwa w naszym biurze.
Pary mieszkające za granicą prosimy o przyjazd do Polski minimum dwa razy. Raz na wybranie obiektu, drugi raz na spotkanie z podwykonawcami, wybór strojów ślubnych, wykonanie próbnego makijażu i fryzury, złożeniu dokumentów do USC i kościoła.

SCENARIUSZ

Kiedy prace organizacyjne dobiegną końca, przygotowujemy scenariusz uroczystości, który systematyzuje zadania będące w gestii wszystkich usługodawców, z uwzględnieniem planu dnia pary młodej. Scenariusz przekazujemy wszystkim podwykonawcom, dzięki czemu przygotowania do ślubu i wesela przebiegają sprawnie.

Organization