Pierwszy krok

Zapraszamy Państwa do kontaktu z nami i umówienie się na niezobowiązujące spotkanie, na którym poznajemy Państwa oczekiwania oraz budujemy wspólnie wizję tematu przewodniego Państwa ślubu i wesela. Jednocześnie poznajecie Państwo konsultantkę, która będzie prowadziła Wasz ślubny projekt.
W trakcie spotkania, omówimy zarys koncepcji Państwa uroczystości oraz przygotujemy ofertę cenową dotyczącą zakresu prac, jaki dla Państwa wykonamy. Prosimy pamiętać, że organizacja ślubów i organizacja wesel to zadanie, do którego podchodzimy indywidualnie i profesjonalnie. Służymy Państwu naszym doświadczeniem, z którego skorzystało już ponad 120 par. Jesteśmy jedną z najdłużej działających agencji  wedding plannerskich w Polsce, tworząc tym samym nową jakość uroczystości ślubnych i weselnych. Dlatego też ważne jest dla nas Państwa zaufanie.
Kiedy zdecydujecie się Państwo na współpracę z nami i zaakceptujecie naszą ofertę, wówczas podpisujemy umowę. Umowę podpisujemy w naszym biurze lub przesyłamy sobie wzajemnie mailem. Po otrzymaniu od Państwa podpisanych dokumentów, rozpoczynamy organizację Państwa ślubu i wesela. Warszawa to miasto, w którym znajduje się nasze biuro i jest to jedno z preferowanych miejsc spotkań. Organizujemy jednak śluby i wesela na terenie całej Polski.
Po otrzymaniu od Państwa podpisanych dokumentów, rozpoczynamy prace organizacyjne.
Z parami mieszkającymi za granicą, kwestie przygotowania koncepcji ślubu i wesela ustalamy telefonicznie lub mailowo.
Ofertę, a w następstwie umowę, również przesyłamy na Państwa adres mailowy.
Organizowanie ślubu i wesela rozpoczynamy po otrzymaniu od Państwa podpisanych dokumentów.