Warning: assert() [function.assert]: Assertion failed in /wp-includes/class-walker-comment.php on line 13

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /wp-includes/class-walker-comment.php:13) in /wp-content/plugins/qtranslate-xp/ppqtranslate_core.php on line 73
Perfect Day - Kompleksowa organizacja ślubów i wesel | » Realizacja

Realizacja

W dniu uroczystości, od rana pracujemy na miejscu przyjęcia. Nadzorujemy prawidłowe ustawienie sali, nakrywanie stołów, rozstawienie winietek, dekorowanie, dostawy zamówionych atrakcji, terminowe wykonanie fryzur i makijaży oraz szereg innych rzeczy.

Jeśli jest takie życzenie, pomagamy pannie młodej w trakcie przygotowań w domu.
Przy weselach międzynarodowych nasza praca zaczyna się dzień wcześniej, kiedy to zajmujemy się odbiorem gości z lotniska, transferami, zakwaterowaniem, informowaniem gości o zaplanowanych wydarzeniach.
Podczas ceremonii ślubu, przypominamy parze młodej oraz drużbom o ustaleniach.  Dbamy o realizację zaplanowanych atrakcji oraz informujemy o czekającym na gości transporcie.
W trakcie przyjęcia dbamy o właściwy przebieg scenariusza uroczystości, kontrolując prace wszystkich zaangażowanych w tym dniu podwykonawców. Jesteśmy przygotowane na wszelkie ewentualności. Koordynację wesela kończymy, gdy wszystkie atrakcje zostały już przedstawione, najważniejsze punkty scenariusza zrealizowane, a goście korzystający z transferów wyjeżdżają bezpiecznie do domów.
Jeśli para młoda wyrazi takie życzenie, wówczas koordynujemy także dzień poprawin.
Koordynacja wesel międzynarodowych dodatkowo obejmuje opiekę nad gośćmi którzy wymagają transferów na lotnisko.