Referencje

Droga Paulino & Perfect Day!

Minął już ponad rok od dnia naszego ślubu organizowanego przez Was, a my mamy wrażenie jak by to miało miejsce wczoraj. Bez wątpienia był to jeden z najpiękniejszych dni naszego życia. Zarówno rok temu jak i dziś z perspektywy czasu jesteśmy pewni ze ten dzień nie był by tak dopracowany
do najmniejszego szczegółu gdyby nie Wy!
Fakt ze na stale mieszkamy w Wielkiej Brytanii nie był pomocną sytuacją w organizowaniu ślubu samemu na odległość w Polsce, lecz nasza konsultantka Paulina Dominiak - Bienas i jej na tamten czas asystentka a dziś konsultantka Martyna Klimiuk były absolutnie fenomenalne!!! I tak naprawdę myślę, że żadne ze słów nie opiszą naszego zadowolenia, jaki niesamowicie profesjonalny team tworzą dziewczyny z Perfect. Z natury jesteśmy ludźmi wymagającymi wysokiego standardu obsługi klienta a Perfect Day w naszej ocenie przechodzi wszelkie granice perfekcyjności. Jesteśmy przekonani, że nazwa Perfect Day jest trafem w dziesiątkę, bo takie właśnie dziewczyny są.
Jak dziś pamiętamy nasze pierwsze spotkanie z Paulina - niesamowita osoba, pełna ciepła, potrafiąca słuchać/słuchać ze zrozumieniem, pełna profesjonalizmu, sumienna, przywiązująca wagę do najmniejszych detali, lista moich superlatyw
w jej kierunku nie zna końca, ale najważniejsze jest to, iż od pierwszego momentu była między nami „chemia ” tzw. „klik”, które trwało przez okres przygotowań, dzień ślubu aż do dnia dzisiejszego!
Warto wspomnieć ze Firmy i osoby, z którymi współpracuje Perfect Day są na najwyższym poziomie potrafiące zrozumieć indywidualne potrzeby klienta a wszystkie rekomendowane przez Perfect Day firmy, z których usług my korzystaliśmy były rewelacyjne.
Nasi polscy i międzynarodowi goście do dnia dzisiejszego są pod ogromnym wrażeniem
i wspominają nasz ślub z niezwykłym zachwytem.
Raz jeszcze dziękujemy!

Perfect Day you're absolutely PERFECT!

Estera & Piotr

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.